"متن من پراکنده است"

این روزها دچار خشم مهارنشدنی هستم که بطور ویران کننده ای درونم را ازهم پاشیده است. ومن منفعلانه به زندگی ادامه می دادم وفکر می کردم این سبک زندگی من است ولی اکنون بعداز دیشب بارانی می خواهم خشم راکنترل کنم .بودا می گوید "آدمی باید مثل آب باشد نه مثل صخره.همیشه دربلندمدت این آب است که برسنگ پیروز می شود."

و نازنینم که می دانم خواننده این سطور هستی بدان این درک تازه را مدیون وجود مهربانت هستم.

 

/ 8 نظر / 7 بازدید
حمیدرضا

سلام. ممنون که سر زدی... آب با مرور زمان حتا سنگ رو سوراخ می کنی . باید آب بود روان و پاک و امید بخش...[گل]

فرزاد

درود بر سودابه خانم ممنون از ابراز نظرات خوب و شنیدنی شما [تایید]

بیدارباش

بادرود فراوان سودابه خانم 1- ممنون میشوم در وبلاگتان از شاعر روشنفکر و و روشنفکر زن سرکار خانم مهستی گنجوی مطالب درج نمایید و به مخاطبانتان معرفی نمایید. 2- مزیت آب در روان بودن و خاصیت جذب قطرات ریز و درشت آن است که این ماهیت آب و مایع است...با شما موافقم... اما یادمان باشد در صورت مسدود کردن و راکد ماندن آب نه تنها بر صخره و سنگ پیروز نمیشود بلکه پایان حیات آب آغاز میشود ..میدانم منظور شما جوش و خروش و جریان است. 3- سبک زندگی شما را شخصیتتان و شخصیتتان رااندیشه تان و اندیشه تان را آگاهیتان و آگاهیتان را سوادتان و سوادتان را مطالعه تان و مطالعه تان را انصافتان و انصافتان را حقیقت تعیین میکند. 4- بقول شاملو ..جستن یافتن و آنگاه به اختیار برگزیدن اگر مرگ را از این همه ارزشی بیشتر باشد حاشا حاشا که هرگز از مرگ هراسیده باشم...زمینه های خشمتان را با تدبیر و انتخاب خنثی کنید.

بیدارباش

با درود فراوان معرفی اندیشمند بنام معاصر را تدارک دیده ام ...خوشحال میشوم شما آنرا به مخاطبانتان معرفی نمایید

امیر

من هرگز نمی نالم...قرنها نالیدن بس است...میخواهم فریاد بزنم...!اگر نتوانستم سكوت میكنم..

بیدارباش

ارد بزرگ می نویسد : ( زمان رستاخیز اندیشه آدمیان فرا رسیده است پس برای پاسداشت داشته های خود باید بیشتر بدانیم ، براین باورم که نخبگان و اندیشمندان سرزمین من ایران می توانند پادشاهان کهکشان اندیشه فردا باشند. این سرزمین سرچشمه و رویشگاه اندیشه فرا است . در این ستیز بزرگ ، آنانی برنده اند که بن و پی استوارتری در دل تاریخ جهان داشته باشند و همچنین نو آوری و زایش همراه توده جوانان شان باشد . و سخن آخر آنکه : سرزمینی که فردوسی بزرگ را در دل تاریخ خویش دارد فرزندان برومند و خردمند برای این آورد و جنگ آسیم کم نخواهد داشت ).