مرا تو بی سببی نیستی

یک روزهایی به یاد ماندنی ند.مثل سه شنبه که با همکاران رفتیم کارگاهمان در شهرک صنعتی نصیر آباد و بچه های کارگاه را از نزدیک دیدیم.برای من که حسابدار شرکت هستم ، دیدن کارگرهایی که فقط اسم هایی بودند روی گزارش کارشان در پایان هرماه هنگام محاسبه حقوق، جالب بود که بفهمم مثلا حمید که بهترین ومنضبط ترین کارگر کارگاه است کم سن ترینشان هم هست یا بعد از این هر ماه اسم مرتضی من را به یاد داستین هافمن در فیلم پاپیون خواهد انداخت!

روزهایی هم هستند که دلگیرند و من را به یاد سهرابم می اندازند که جایی دور ،بسیار دور زندگیش را بدون من و ما می گذراند و دیری نمی گذرد که این من وما فقط خاطره های شیرین زندگیش خواهیم شد.ومن از این که در زندگیش فقط یک عکس یادگاری باشم دلتنگ می شوم.

در پایان این روزهای خوش و ناخوش ، کسی هست که می دانم  شنونده حرف های تمام نشدنی من است. گوش می دهدو می خندد .گوش می دهدو تسلی می دهد .آرامم می کند. مثل باران بهار است که همه چیز را در خود دارد. طراوت ،تازگی.و البته شیرینی.

گنجینه بزرگ زندگیم، نیلوفرم برای تمام روزها و شبهایی که همراهم بودی و تحملم کردی ممنونم.

/ 11 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هرمز ممیزی

سلام دوست من [گل] موقعیت جغرافیائی نصیر آباد را نمیدانم کجا ست ؟

بیدار باش

درود بر شما مهربان بانو نوشتارتان همیشه برایم سنگینی و وقار خواستی داشته اند و این را از آن منظر میگویم که در لابه لای کلمات و سطور براحتی قدم میزنم بی هیچ مانع و دست اندازی ..قصد تعریف ندارم .....اما من همیشه به نثر نویسندگان توجه دارم و برایم مهم است که کی چطور به بیان افکارش میپردازد و چقدر وقت برای بیان میگذارد....بگذریم من تا کنون فکر میکردم که شما دبیر هستید بخاطر همین موضوع روز معلم را بهتان تبریک گفتم که از این بابت هم خوشحالم و برایم یک راهنمای خوب و مادر خوب همان معلم خوب است ، بهر حال سرزنده و شاد باشید و از بهارعمرتان لذت ببرید و به یمن رحمت پروردگار سایه لطف و راهنمایی شما بر سر فرزندانتان در کنار همسر گرامیتان مستدام باد........ روز و روزگارتان خوش.

محبوبه

همه روزهاتون به یادماندنی [گل]

میثم

سلام سودابه جان[گل]

مسافر دنیا

کاش زندگی همین چند خط دست نوشته بود تا شاید اینجوری یک عمر می نوشتم .

مسافر دنیا

اول به قصد دعوت به وب به سراغتون آمدم ولی وقتی چندتا از مطالبتان را خواندم به خصوص یادداشت مشهدتان و اون یادداشت گوش کردن به رادیو واقعا از قلمتان خوشم آمد با اجازه شما را لینک کردم و توقع ندارم چرندیات مرا بپسندی . دوباره میگم واقعا عالی بود از این به بعد زیاد به وبتون میام

فردین طاهری

سلام ممنونم که سر زدی و مطالبم رو خوندی امیدوارم بازهم بیای امیدوارم دوباره سهراب راببینی هر چند من نمی دانم کیست

فردین طاهری

سلام ممنونم که سر زدی و مطالبم رو خوندی امیدوارم بازهم بیای امیدوارم دوباره سهراب راببینی هر چند من نمی دانم کیست

محبوبه

شاید نشه همه احساساتمونو تو این شرایط کنترل کنیم اما تمرینش شاید بد نباشه .[چشمک]

آزاده

سهراب رفت که بسازد .زندگی اش را گذشته اش را آینده اش را . خیلی دلگیر کننده است که مادر تبدیل به خاطره شود اما همیشه مادر ها تبدیل به خاطره ای برای بچه ها می شوند همین طور که من و شما شدیم مهم این است من فکر می کنم زیباترین خاطره هستید.مادر نازنین روزی نیلو هم می رود اما حضور شما در زندگی او همیشه جاری است .پس از اینکه این دو تا گل را به بار نشوندید لذت ببرید نه حسرت